İmamoğlu ve Tezcan Ailesi bir araya geldi

DORUKTÜRK EGE - Nisan 11, 2024 6:20 pm A A

Ramazan Bayramı dolayısıyla Ortaca’ya tatile gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ailesini konakladıkları otelde ziyarete eden Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ve Eşi Kerime Tezcan Ortaca’yı tatil için tercih ettiklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

İki belediye başkanı, Ortaca’nın mevcut durumu ve geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunurken, ortak projeler ve iş birliği fırsatları üzerinde de görüş alışverişinde bulundular. İmamoğlu ve Tezcan’ın buluşması, yerel yönetimlerde deneyimlerin paylaşımı ve birlikte çalışma kapsamında önem arz etti.

Görüşme sonrasında yapılan açıklamada, her iki başkan da yerel yönetimlerde dayanışma ve karşılıklı destekleme konusunun altını çizdi. İmamoğlu, Ortaca’nın doğal güzelliklerinden ve kültürel zenginliklerinden övgüyle bahsederken, Tezcan ise İmamoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İmamoğlu ise gerek Muğla etabında gerekse Ortaca özelinde daha sık istişarede bulunulacağını belirterek Tezcan’a ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

DORUKTÜRK EGE – ORTACA
ÜMİT AKSU

BİR REKLAM

SAMUR MOTOR
0532 15 2 37 67 

Bu haber 207 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 6:20 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.