KAMELYA denince akla gelen ilk marka; SAYGIN AHŞAP DALAMAN

ÇALIŞAN TÜRKİYE - Ağustos 9, 2022 2:14 pm A A

Kamelya Nedir?

Kamelya ya da farklı adları ile kameriye, çardak; açık alanlarda serinlemek ya da vakit geçirmek adına yapılan ahşap ve/veya demir malzemelerin kullanımı ile üretilen kullanışlı bir yapıdır. Bulunduğu mekânın uygunluğuna göre kare, dikdörtgen, altıgen ya da sekizgen gibi farklı geometrik şekillerde olabilmektedir. Üstleri kapalı olan ve genellikle oturma grupları ile dekorasyonu yapılan kamelyaların bazen bir giriş kapısı olabileceği gibi bütün yüzleri veya birkaç yüzü açık olarak da yapılabilmektedir.

Dayanıklı Kamelya Nasıl Olmalıdır?

Kamelyada daha çok ahşap malzeme kullanımı tercih edilir. Ahşap kamelyanın yapımında çam ağacı kullanılır ve tercih edilme nedeni emprenyeli olmasıdır.

Çünkü emprenyeli ahşaplarda kurtlanma, çürüme ya da böceklenme gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Ağaçlar için gerekli koruma sağlandığından dolayı uzun zaman kullanılabilir. Bakım ihtiyacı duymaz. Yalnız beyaz kamelya en çok tercih edilen kamelya rengi olup; yılda bir kez boyatılarak ilk gün ki görünümünü korunabilir.

Bahçe, park, iş yeri gibi dış mekânlara estetik bir hava katan kamelyalar, stres atmak ve dinlenmek için; istenilen malzeme ya da modelde, farklı renklerde firmamız tarafından yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için SAYGIN AHŞAP ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

* Bahçenize ya da arsanızın bir köşesine yaptıracağınız ahşap kamelya fiyatları için hemen bizi arayınız

* Bahçe kamelya fiyatları yapılacak olan metrekareye ve modele göre fiyatlandırılmaktadır

* Bahçenize veya yazlıklarınıza yaptıracağınız ahşap kamelya için ücretsiz keşif ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

* Yapacağımız Kamelya modelleri ile bahçelerinizde veya yazlıklarınızda yaşanılan hacimler sunmaktayız.

* Yazlıklarınıza ya da bahçenize yaptıracağınız ahşap kamelya ile yazın güneş ışınlarından korunarak keyifli saatler geçirebilirsiniz.

*****************************************************

SAYGIN AHŞAP olarak; bahçelerinizde doğa kokusunu ve ambiyansını hissedebilmeniz adına ahşap malzemeden KAMELYA üretimi yapıyoruz.

Ahşap, ağaç kökenli olduğu için tüm hava koşullarına ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir maddedir.  Karın yağması, yağmurun yağması ya da havanın çok sıcak olması gibi farklı hava değişimleri kamelyanıza zarar vermeyecektir.

Dört mevsimde de rahatlıkla ahşap kamelyanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mustafa Saygın
SAYGIN AHŞAP

https://sayginahsap.com/kamelya/

www.sayginahsap.com 

Bu haber 670 kez okundu.
ÇALIŞAN TÜRKİYE - 2:14 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.