Karaca, “Engelsiz bir şehir için hep birlikte çalışacağız”

Fethiye - Nisan 25, 2019 8:19 am A A

Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman, yanında yönetim kurulu ve üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette değerlendirmede bulunan Başkan Karaca yaptığı açıklamada, “Down kafeyi kısa vadede hizmete açacağız” dedi.

Fethiye Belediyesi Meclis salonunu dolduran ziyaretçilerine tek tek çiçek dağıtan Başkan Karaca, her zaman engellilerin yanında olacaklarını ifade ederek, “Seçim vaatlerimizde de belirtmiştik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün ile beraber projeler gerçekleştireceğiz. Ben mazbatamı dahi almadan Muğla’ya giderek, vermiş olduğumuz sözleri birlikte gerçekleştireceğimizi Sayın Başkanımız Osman Gürün’e ifade ettim. Başkan bey, siz de biliyorsunuz bu konularda çok hassastır. Hemen alakalı daire başkanlarına gerekli talimatları verdi. Biz her zaman ‘ben’ değil, ‘biz’ olacağız diye konuştuk. Engelsiz bir şehir için hep beraber çalışacağız. Down kafe açmak isteğimi daha önce belirtmiştim. Şişli Belediyesi bunu yapmıştı ve ben bundan çok etkilenmiştim. Halk TV programında da bunu ifade etmiştim. İnşallah bunu kısa vadede hayata geçireceğiz. Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.

Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman ise, her zaman Alim Başkan’a destek vereceklerini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

DorukTürk, Sabih Samur, Fethiye

Bu haber 219 kez okundu.

Fethiye - 8:19 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.