Mehmet Özhaseki’den mikrofon kazasıyla ilgili zehir zemberek sözler: Biraz namuslu olun

Genel - Ekim 8, 2022 8:11 am A A

Kayseri’de düzenlenen bir etkinlikte AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç arasında yaşanan mikrofon kazası gündeme bomba gibi düştü. Eleştirilerin odağı haline gelen Özhaseki, konuya ilişkin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Benim söylemediğim bir sözü, söylemiş gibi gösteriyorsunuz. Hiç değilse biraz namuslu olun” ifadelerini kullandı.

Kayseri Valiliği tarafından gerçekleştirilen toplantıya yaşanan mikrofon kazası damga vurdu. Vatandaşlardan biri sıkıntısını anlattığı sırada, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yanında oturan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a doğru eğilerek “Hamdi yok dedi. Bir şey deme, bir şey deme” ifadelerini kullandı. Büyükkılıç da Özhaseki’nin bu sözlerine “He de geç gitsin” karşılığını verdi.

“HİÇ DEĞİLSE BİRAZ NAMUSLU OLUN”

Gündeme bomba gibi düşen bu video sonrası gözlerin çevrildiği Mehmet Özhaseki cephesinden ilk açıklama geldi. Özhaseki, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yalancısınız… Benim söylemediğim bir sözü, söylemiş gibi gösteriyorsunuz. Hiç değilse biraz namuslu olun! Ama nerde siz de o erdem! Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımıza aşırı bir eleştiri karşısında ortamı yumuşatmak için; ‘Bir şey deme’ dedim. Başka bir şey demedim” ifadelerine yer verdi.

 

DORUKTÜRK EGE – Ege Avşaroğlu

#mehmetözhaseki
#memduhbüyükkılıç
#doruktürkege
#doruktürktv

Bu haber 149 kez okundu.
Genel - 8:11 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.