MERAL AKŞENER’E ZORLAMA ŞEKLİNDE 3 DAKİKALIK DALAMAN ZİYARETİ !?

DORUKTÜRK EGE - Haziran 30, 2021 8:05 am A A

İYİ Parti Dalaman İlçe Başkanı Sn. Bahadır Bakırcı çok ciddi ve akıllı bir hamle yaparak Sn. Akşener’in dönüş güzergahını değiştirmeyi başardı. Ve Dalaman’daki MOPAK Sorununa dikkat çekmesi için hamle yaptı. Buraya karşı her şey güzeldi. Fakat Program Sorumlusu Parti Yetkilisine takıldı.

Kamerada yer alan detaylarda görüldüğü üzere Köyceğiz’de Marmaris Orman Yangınında Şehit olan kardeşimizin taziye evine uğrayan Sn. Akşener’in ancak uçağına yetişecek zamanı kalmıştı. Bakırcı’yı yalnız bırakmayan partililerin gerekirse yolu trafiğe kapatırız çıkışlarından sonra sadece 3-4 dakikalık bir zaman diliminde Sn. Akşener, partililere seslenme imkanı buldu.

Sn. Meral Akşener’in yaptığı iki üç cümlelik konuşma maalesef Marmaris gölgesinde kaldı. MOPAK sorunu konusunda Muğla Milletvekili ve Danışmanlar tarafından yeteri kadar bilgilendirilmediği gözlemlenen Sn. Akşener; konuyu meclis grup toplantısında gündeme getireceğini ve Marmaris’teki yangının “Akıllı bir Yangın” olduğunu söyleyerek AK Parti Muğla İl Başkanı Sn. Kadem Mete’ye hem bir Marmaris Sakini ve Marmaris’e hakim kişi olarak hem de AK Parti Muğla’yı temsilen cevap hakkı doğurdu.

Diğer taraftan aynı zaman diliminde Dalaman Kent Konseyi de muhtıra şeklinde bir basın açıklaması yaparak; “gerekirse MOPAK kapatılmalı!” dedi.

İYİ Parti Dalaman İlçe Başkanı Bahadır Bakırcı’ya destek olarak CHP Dalaman İlçe Başkanı Sn. Sezer Durmuş’un da ilçe örgütü ile birlikte Millet İttifakı kapsamında destek olacağı beklenirken katılım sağlamaması da garipsendi.

DORUKTÜRK TV, SABİH SAMUR, DALAMAN

#MeralAkşener

#AkıllıYangın

#marmaris

#dalaman

#İyiParti

Bu haber 784 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 8:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.