MİLAS BELEDİYE BAŞKANI FEVZİ TOPUZ’UN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJIDIR

DORUKTÜRK EGE - Nisan 23, 2024 8:00 pm A A

MİLAS BELEDİYE BAŞKANI FEVZİ TOPUZ’UN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJIDIR

Değerli Milaslılar;

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, ulusal egemenliğin millete teslim edildiği, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisan’ı büyük bir gururla kutluyoruz. 23 Nisan 1920, tarihimizin dönüm noktalarından olan, milli birlik ve beraberlik duygularımızı perçinleyen Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılış tarihi ve Türk milletinin iradesini temsil eden önemli bir gündür.

Bu anlamlı ve özel günde çocuklarımızın yüzlerinde oluşturduğumuz her tebessüm, yarınlarımızı aydınlatacak, ülkemize umut ışığı olacaktır. Çünkü biliyoruz ki; onların neşesi, enerjisi ve yaşama bağlılığı geleceğe olan inancımızı pekiştirmekte, bizleri daha güçlü kılmaktadır.

 

Kıymetli hemşehrilerim;

Milas’ı daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için yürüttüğümüz çalışmalarla, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunma hedefimizi her zaman ön planda tutuyoruz. Milas Belediyesi olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde attığımız her adım, hayata geçirdiğimiz her bir proje çocuklarımızın geleceğine yön vermektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla…

 

DORUKTÜRK EGE – MİLAS
ÜMİT AKSU

#milas

 

Bu haber 127 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 8:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.