Seçimle ilgili büyük endişelerim var!

Temel Atay - Mart 14, 2019 12:33 pm A A

Seçim öncesi milletimizin kutuplaştırıldığını,siyasetçilerin söylemlerinin çok ağır itham ve iftiralara dönüştüğü,bilhassa küçük yerleşim birimlerimizde rakip adayların fiili saldırıya kadar olayları tırmandırdığını müşaade ettim.
Bir vatandaş ve seçmen olarak seçimle ilgili büyük endişelerim var.
Dilerim yurt genelinde demokrasinin ve özgürlüğün taçlandırıldıldığı bir seçim sürecini yaşarız.. 
ABD ve AB devletlerinin yarım asırdır kenar kuşak (Nato nun güvenlik kuşağı) devleti sayarak müttefik sayıp, küçük askeri ve mali yardımlarla sözde destekleyip, kullandıkları ve her fırsatta büyüme ve güçlenmemize engel çıkarttıkları, geçmişte yaşanan darbelerle frenledikleri, gariban ve naçar ,çulsuz ve 5 cente muhtaç Türkiye yok artık.
Büyük Türk Birliğinin liderliğini yapacak daha güçlü Türkiye için,yapılan bunca engelleme ve terör faaliyetlerine rağmen milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirme yolunda gayretlerimizi daha da artırmalıyız.
31 mart 2019 da yapılacak mahalli idareler seçimi öncesinde,sırasında ve sonrasında kutuplaşmaya sebep olacak söylem, eylem,yazı ,çizi ve görsel hiç bir faaliyet yapılmamalıdır.
Aksi fitne ve fesat hareketlerinin milletimize ,devletimize ve vatanımıza bedeli çok ağır olur. 
İç siyasetin aktörleri özellikle bu hususa dikkat etmek zorundadırlar.
Bu uğurda yapılacak milli birlik ve beraberliğimizi korumaya yönelik çalışmaları desteklemek her Türk evladının üzerine en büyük görevdir.
Seçim de hangi itifak veya partiye bağımsız aday olarak başvuran şahıslara oy kullanan her seçmen vatandaşımız ,asil ve necip Türk milletinin evladıdır ve birinci sınıf vatandaşıdır.
Fesat ve fitneye geçit vermeyelim.
Bu vatan ve devlet hepimizin. 
Geleceğe umutla bakmamız için çok sebebimiz var.
Allah c.c Türk Milletini korusun ve yüceltsin.
Bilvesile beni takip ederek okuyan herkese saygı,sevgi ve selamlarımı iletirim.

Temel Atay

Bu haber 132 kez okundu.

Temel Atay - 12:33 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.