5 BAŞKANDAN BİRLİK MESAJI; “KALP KIRMADAN…”

DORUKTÜRK MERKEZ - Mart 5, 2023 8:06 am A A

Meral Akşener’siz ilk toplantı sonrası ortak açıklama paylaşan liderler, çalışmalarında devam kararlılığı olduğunu söyleyerek “Millet İttifakı olarak, bugün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde bir araya geldik. Ülkemizin tüm toplum kesimlerinin en geniş yelpazede temsil edildiği ve bizatihi milletimizin kurduğu masamız ilk gün hangi ilke ve hedefler doğrultusunda kurulduysa, bugün de yine aynı istikamette çalışmalarına devam etme kararlılığındadır” dedi.

‘KALP KIRMADAN…’

Ortak akılla çalışmalarını sürdüreceğini belirten liderler, “Yeni bir dönemin şafağında olduğumuzun bilinciyle; bu topraklarda umudu yeniden yeşertecek ve güzel ülkemizde insan onuruna yaraşır hayat şartlarını hep birlikte tesis edeceğiz. Düne ve bugüne sıkışmadan, ‘Yarının Türkiye’sini inşa ve ihya etmekte kararlıyız! Bizler, 85 milyon insanımızın hiçbir ferdini dışarıda bırakmadan, hiç kimsenin kalbini kırmadan, güvenini boşa çıkarmadan yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz; kaybedeni olmayan bir zaferdir” ifadelerini kullandı.

ADAY YARIN AÇIKLANACAK

Liderler, 6 Mart’ta tekrar toplanacağını duyurarak “Ortak bir anlayışa ulaştığımız 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda nihai açıklamayı kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

DORUKTÜRK MERKEZ

 

Bu haber 704 kez okundu.
DORUKTÜRK MERKEZ - 8:06 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.