Ak Parti’den, Alim Karaca’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Fethiye - Nisan 26, 2019 1:34 pm A A

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, ilçe yönetimi ile beraber Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş yaptığı değerlendirmede, “Alim Karaca daha öncesinde Kumluova Belediyesini başarıyla yönetmiş bir arkadaşımızdır. Fethiye’yi de başarıyla yöneteceğine inanıyorum. Fethiye’de bekleyen büyük problemler var. Ben vatandaş olarak bu problemlerin bir an önce giderilmesini umut ediyorum. Fethiye’yi beraber yönetme konusundaki görüşlerinden dolayı takdir ettiğim ve saydığım bir kardeşimdir. Alim başkanımızın Fethiye’yi en iyi şekilde yöneteceğine inanıyoruz. Bu 5 yılın ardında yaşanabilir bir Fethiye bırakacağına inancımız tamdır” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Seçim süresince Türkiye’de örnek bir kampanya yönettik. Birbirimizi kırmadan 31 Mart’ı aştık. Halkımız bize yetki verdi. Bu benim için bir zafer değil, başarıydı. Fethiye’nin büyük sorunları var. Biz bu sorunlarla hep beraber başa çıkacağız. Nasıl seçimden önce birbirimize söz verdiysek seçimden sonra da onların desteği ile beraber problemleri aşacağız. Ben başaracağıma inanıyorum. Turizm bölgesinde yaşıyoruz. Çalışma arkadaşlarımla beraber sezona hazırlanıyoruz. Geçen sezondan %40 daha çok ziyaretçi bekliyoruz. Bu konuda personelimizle beraber gerekli toplantıları yapıyoruz. Fethiye’mizi misafirlerimiz için hazırlıyoruz. Fethiye Belediyesi hepimizindir. Bizler bu koltukta misafiriz. Hiçbir vatandaşımız arasında ayrım yapmadan hep beraber yöneteceğiz. Asıl olan Fethiye’ye katkı sunabilmek ve Fethiye’yi geliştirmektir. Ben buradan gittikten sonra şahsım adına yapabildiğim eserlerimle konuşulmak istiyorum. Ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

DorukTürk, Sabih Samur, Fethiye

Bu haber 291 kez okundu.

Fethiye - 1:34 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.