BAŞKAN AYDINER: KAZANAN BİZ OLACAĞIZ

Bayrampaşa - Mayıs 4, 2020 9:31 am A A

BAYRAMPAŞA MİKRO SİSLEME ARACIYLA DEZENFEKTE EDİLİYOR

Yiğit Samur Haberi…

Koronavirüs ile mücadele çalışmalarını başarıyla sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de ilçedeki cadde ve sokakları yeni mikro sisleme özellikli araçlarla dezenfekte ediyor. Araçları sahada inceleyen Başkan Atila Aydıner, “Bu araçları hızlıca filomuza dâhil ederek, koronavirüse karşı elimizi daha da güçlendirdik. Biraz daha sabredelim, Allah’ın izniyle kazanan biz olacağız.” dedi.

Koronavirüsün hayatımızı oldukça meşgul ettiği ve olumsuz etkilediği şu günlerde, Bayrampaşa Belediyesi vatandaşlara sağlıklı yaşam alanları sunmak için yoğun çaba harcıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün araç filosuna dahil edilen mikro sisleme ve yüksek basınç özellikli araçlar ile Bayrampaşa’nın 11 mahallesindeki tüm cadde ve sokaklar bir bir dezenfekte ediliyor. Mikro sisleme özellikli dezenfekte sisteminin diğer yöntemlere göre daha başarılı olduğu biliniyor.

“KAZANAN BİZ OLACAĞIZ”

Sahada araçları inceleyen ve görevlilerden bilgi alan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bu araçları hızlıca filomuza dâhil ederek, koronavirüse karşı elimizi daha da güçlendirdik. İlçemizde gerekli tüm önlemleri aldık, virüsle mücadele çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Salgının yayılmasını önlemek için vatandaşlarımız lütfen evlerinde kalmaya devam etsinler. Biraz daha sabredelim, Allah’ın izniyle kazanan biz olacağız. İnşallah, mübarek Ramazan’ın sonunda çifte bayram yaşayacağız.” şeklinde konuştu.

216 BİNDEN FAZLA KİŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU

Çin’in Hubey eyaletine bağlı Wuhan kentinde ortaya çıkan ve onlarca ülkeye yayılan yeni tip koronavirüsün (Covid-19) dünya genelinde bulaştığı kişi sayısı 3 milyon 100 bini, can kaybı ise 216 bini aştı. Toplam 940 binden fazla kişi de iyileşerek sağlığına kavuştu.

DORUKTÜRK MERKEZ, YİĞİT SAMUR, BAYRAMPAŞA

 

Bu haber 289 kez okundu.

Bayrampaşa - 9:31 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.