Dalaman Kaymakamı YAKUTA’nın “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Mesajı

DORUKTÜRK EGE - Mayıs 18, 2022 3:15 pm A A

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yılını hep birlikte kutlamanın mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. 19 Mayıs, tüm olumsuzluklara rağmen ilkeli ve kararlı bir mücadelenin sergilenebileceğini gösteren önemli ve tarihi bir gündür. Büyük Önder ATATÜRK’ün 19 Mayıs tarihini gençlere armağan etmesi Türk gençliğine  olan inancını ve güvenini göstermektedir.

Sevgili Gençler; Büyük Önder ATATÜRK ve Kahraman Atalarımız tarafından verilen mücadele sonucunda sıkıntı ve yokluklar içerisinde, büyük fedakarlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti  sizlere emanettir. Bu Değerli  Emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğunuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle;  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere ebediyete intikal eden bütün şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bütün vatandaşlarımızın, sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Mesut Yakuta
Dalaman Kaymakamı

Bu haber 260 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 3:15 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.