Ekrem DEMİR; “İYİ Parti, Edirne Belediye Başkanlığı seçiminde iddiası en yüksek partidir.”

DORUKTÜRK TRAKYA - Aralık 30, 2018 9:11 am A A

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem resmi sosyal medya hesabında çok iddialı bir açıklamada bulundu:

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Medeniyet yolunun taşlarını döşemek için yola çıkan İYİ Parti, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde tüm ülke genelinde olduğu gibi Edirne ilimizde de Belediye Başkanlığı seçimlerinde iddiası en yüksek partidir.
Bu açıklamayı yapmamızın sebebi dünden beri gerek şahsımın gerekse İl ve İlçe Yöneticilerimizin telefonlarının susmayışıdır. Arayan her Edirneli hemşehrilerimizin Edirne’de adaylık hakkında İYİ Parti-CHP ile işbirliği yapılacağı iddialarının bugüne kadar değişik siyası partilere oy vermiş Edirneli dostlarımızı rahatsız etmiştir. Bu konu hakkında medyada ve sosyal medyada ciddi bir “Haber Kirliliği” olduğunu ve bu konu ile ilgili sağlıklı bilgiyi bizlerden istemeleri olmuştur.

Konuya hassasiyet gösteren Edirneli Vatandaşlarımız şunu iyi bilsinler ki;
Biz tüm hassasiyetlerimizi en ince ayrıntısına kadar Genel Merkezimize ilettik.Genel Merkezimiz de ehemmiyetle konuyu takip ettiklerinden eminim.Nihai karar elbette yetkili organların olmaları beraber Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dir.

Konuda ile ilgili bilgi akışımız ve rabıtamız fevk ile devam etmektedir.An itibarı ile çıkan haberlerin doğruluk payı yoktur. Bizlerin haber kaynağı elbette Genel Merkezimiz olacaktır.
İYİ Parti Edirne’mize yakışan en İYİ adayı çıkaracaktır.
İYİ Parti bir ajandadan, bir kariyer planından ya da küçük hesaptan doğmadı.Tarih çağırdı, millet istedi. İYİ Parti böyle kuruldu.

Yapamaz dediler yaptık.
Kuramaz dediler kurduk.
İYİ partı Ülkeyi ve ülke insanlarını germek yerine kucaklaştırmak için vardır.
Bir’iz Bir olacağız.
İYİ olacağız.

Cesurlar hareketi İYİ ler olarak; gerçeğin ve haklının yanında yer almaya,Türk Milleti,Türk Bayrağı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti için ilk günkü heyecanla, inançla, azimle çalışmaya devam edeceğiz. Edirneli hemşerilerimiz bu onuru ve gururu layıkıyla taşıyacak, yerel seçimlerde Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in sevgisine mahzar olarak gereğini yapacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine saygı ile arz ederim.

Ekrem DEMİR
İYİ Parti Edirne İl Başkanı

Bu haber 416 kez okundu.

DORUKTÜRK TRAKYA - 9:11 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.