Evren Tezcan CHP Ortaca İlçe Başkanı oldu

DORUKTÜRK EGE - Ekim 9, 2018 6:04 am A A

CHP Ortaca İlçe Başkanı Sn. Mehmet Sertkaya’nın Ortaca ilçe Belediye Başkanlığı Aday Adaylı gerekçesiyle, CHP Ortaca ilçe başkanlığı görevinden ayrılması nedeniyle İlçe Başkanlığına vekaleten Evren Tezcan getirilmiştir.

Tezcan, konuyu sosyal medya hesabından Ortaca halkına duyurdu:

Değerli ortacalı partili dostlarım, bilindiği üzere 05.10.2018 tarihi itibaren, Chp Ortaca İlçe Örgütü Başkanımız sayın Mehmet SERTKAYA, Ortaca ilçe Belediye Başkanlığı Aday Adaylı gerekçesiyle, Chp Ortaca ilçe başkanlığı görevinden ayrılmış bulunmaktadır.
Bugün itibariyle,önceki dönem Chp Ortaca İlçe Başkanımızın Vermiş olduğu vekalet ve ilçe Yönetim Kurulu Üyelerimizin oy birliğiyle aldığı karar doğrultusunda,Chp Ortaca İlçe Başkan Vekilliğim onaylanmıştır.
Başta, bu görevi bana lâyık görerek önceki dönem ilçe başkanımız sayın Mehmet SERTKAYA’ya ve Bu vekaleti oy birliğiyle onaylayan Ortaca İlçe yönetim kurulu üyelerimizin her birinine ayrı ayrı Teşekkürü bir borç bilirim.
Önümüzde ki hayati öneme sahip olan 31 mart 2019 Yerel seçimlerinde, ben ve Yönetim kurulumuz olarak üzerimize düşen görevin ağırlının bilincinde, Cumhuriyet Halk Partimizin Ortacada ki iktidarını gelecek dönemlere taşımaya söz veriyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

Evren TEZCAN
Chp Ortaca İlçe Başkanı

 

DORUKTÜRK EGE, Sabih Samur

Bu haber 777 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 6:04 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.