ORTACA YATIRIMLARI AÇILIŞ TÖRENİ – 28 EKİM 2022 ORTACA

Ortaca - Kasım 1, 2022 6:55 am A A

SEVDASI BÜYÜK OLANIN HAYALLERİ BÜYÜK OLUR
28 Ekim Cuma günü Ortaca Ahmet Ateş Stadı’nda toplu açılış töreni gerçekleştirildi.
İlk Olarak Merhum Çiğdem Akbulut anısına düzenlenen Türk Sanat Müziği Konseri ile başlayan etkinlik, protokol konuşmaları ile devam etti.
İlçemize fikir aşamasından itibaren yatırımların hangi süreçten geçtiğini anlatan Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir; “Ortaca benim için ayrı yere sahiptir” diyen MHP Yerel Yönetimlerden sorumlu Sayın Sadir Durmaz‘a bu eserlerin ilçemize kazandırılmasındaki çabalarından dolayı ortaca halkımız adına teşekkürlerini iletti.
Protokol konuşmalarının ardından temsili olarak kurdele kesimi yapılarak Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve diğer tüm yatırımların açılış töreni yapılmış oldu. Havai Fişek Gösterisi eşliğinde sahne alan Ahmet Şafak, konseri ile Ortacalıları doyasıya eğlendirdi.
Programa Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ortaca Kaymakamı Sn. Meral Uçar, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Emre Genç, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Protokol Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum Müdürleri ve değerli Ortaca Halkı katıldı.

DORUKTÜRK TELEVİZYONU – DORUKTÜRK EGE GAZETESİ SABİH SAMUR


#ortaca #alimuzundemir #ortacayatırımlarıaçılıştöreni 

Bu haber 160 kez okundu.
Ortaca - 6:55 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.