POYRAZ İNŞAAT DA KONKORDATO TALEP ETTİ!

Ekonomi - Aralık 6, 2019 8:05 am A A

Ankara’nın en köklü inşaat firmaları arasında gösterilen Poyraz İnşaat konkordato talebinde bulundu.

Ekonomik krizin tüm sektörleri etkilediği Türkiye’de neredeyse her gün dev şirketlerle ilgili iflas veya konkordato ilanı haberleri geliyor. Krizin en çok etkilediği sektörlerin başında gelen inşaat sektöründen bir konkordato ilanı haberi daha geldi.

Yurt içerisinde ve yurt dışında pek çok büyük projeye imza atan Ankara’nın en köklü inşaat firmaları arasında gösterilen Poyraz İnşaat konkordato talebinde bulundu.

Şirketin içerisinde bulunduğu mali sorunlar nedeni ile konkordato talep ettiği, bu süreçte işlerini toplayarak sıkıntılı dönemi atlatmayı istediği belirtildi.

Poyraz İnşaat Devam Eden Konut Projeleri Listesi  Konkordato talep eden inşaat şirketinin halen yapımı devam eden 4 projesi bulunuyor. Bunlardan biri konut projesi geri kalanları ise otel ve yurt binası olarak sıralanıyor. Bu projeler;

Renaza Yaşam Merkezi Çankaya Ankara  Bilkent Meteksan K1 Ve Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs Öğrenci Yurt Binası Mekanik İşleri Ankara  Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi İçerisinde Yer Alan Ftr – Ygap Binaları Bursa  Shamovskaya Otel Rusya olarak sıralanıyor.

DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur, ANKARA

Bu haber 106 kez okundu.

Ekonomi - 8:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.