Sandalyeler ihtiyaç sahiplerine verilecek

DORUKTÜRK EGE - Ağustos 4, 2023 9:55 am A A

Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Aydoğan Arslanca, Fethiye Belediyesi’ne 6 manuel 1 akülü olmak üzere 7 sandalye hediye etti. Arslanca, ‘bu güven ve birliktelik her zaman sürecek’ dedi.

Fethiye Belediyesi önünde açıklamalarda bulunan Aydoğan Arslanca, “Seçimi kazandığı günden bu yana, her zaman bizim yanımızda olan Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya öncelikle teşekkür etmek isterim. Biz de belediye başkanımızın yanında olduğumuzu hissettirebilmek için dernek olarak, 6 tane manuel, 1 akülü sandalyeye belediyemize bağışlıyoruz. Belediyemiz de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sandalyeleri teslime edecek. Şimdiye kadar onların her türlü desteğini gördük. Her zaman olduğu gibi işbirliğimiz sürecek” dedi.

Karaca, “Güvenin göstergesidir”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Hep belediyeler engelli vatandaşlarımıza veya derneklere yardımcı olurlar. İlk defa böyle bir şey oluyor. Tabi burada bir güven var. Çünkü bizler her zaman ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz. O yüzden kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca engelsiz bir şehir için çalışmaya devam ediyoruz. Projelerimizde birlikte hareket ediyoruz” dedi.

DORUKTÜRK EGE – FETHİYE

Bu haber 335 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 9:55 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.