KOVA BURCU YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 12:31 Mars-Uranüs olumlu görünümü, iletişimi önemsediğiniz, hayata yenilikçi gözlerle baktığınızı işaret ediyor. İstediğiniz alanda başarılı olabilirsiniz. Siz bağnaz insanlarla bir arada olamazsınız. Bu görünüm sayesinde, kendinize güzel bakmayı, dünyayı kucaklamayı istersiniz.

Saat 17:53 itibariyle burcunuzda oluşacak ilkdördün, hayatınızı düzenlemek, yeni başlangıçlar yapmak, işinizde yükselmek, ilişkinizi bir ömür boyu sürdürmek eğer yalnızsanız yeni bir aşk yaşamak arzunuzun yükselişini işaret ediyor. Sizin şu andaki mevcut durumunuzu mutlaka gözden geçirmeniz lazım. Eğer bütün bunları istiyorsanız, yanlış veya eksiklerinizle yüzleşmeyi mutlaka başarmalısınız. Şu anda içinde bulunduğunuz ortam, birlikte olduğunuz kişi ve sosyal yaşamınız üzerinde ciddi manada düşünmelisiniz. Geçtiğimiz hafta düşündüğünüz ve hatta yürürlüğe koyduğunuz işlerin, girişimlerin geldiği son noktaya bakınız. Yapılması gerekenler varsa bunları yerine getiriniz. Kendi hayatınızın iplerini ele almakla, toplumun sizden beklentilerine cevap vermek arasındaki kutuplaşmada asıl yapmanız gerekenin ne olduğunu düşününüz. Eğer bu noktada işler istediğiniz gibi yolunda gitmiyorsa bugün sıkılmanız, gerginlik duymanız mümkündür. Gerçekçi değerlendirmelerde bulunarak sizin için en doğru olanı keşfedebilirsiniz.

Saat 22:05 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm, destekleyicidir. Günün sert enerjilerinin üzerinizdeki etkisini biraz olsun hafifletir.

El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu